REKORD POBITY – BLISKO 700 UCZESTNIKÓW NA KONGRESIE ENVICON

Tegoroczna edycja ENVICON z pewnością nie przejdzie bez echa. Nie dosyć, że jest to edycja jubileuszowa, to pobity został rekord zgłoszonych uczestników

Już blisko 700 osób zdecydowało się wziąć udział w Międzynarodowym Kongresie Ochrony Środowiska ENVICON. Wśród nich przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, eksperci i reprezentanci świata nauki, prezesi renomowanych firm w branży ochrony środowiska i nie tylko. Na Kongresie będziemy gościć przedstawiciela Komisji Europejskiej – Georgesa Kremlisa, przedstawicieli Ministerstwa Środowiska: Podsekretarza Stanu – Sławomira Mazurka oraz Dyrektor Departamentu Gospodarki Odpadami – Magdę Gosk oraz Przedstawiciel Ministerstwa Energii – Janusz Michalski.

Nowością podczas tegorocznego Kongresu ENVICON są Sesje Energetyka i Ochrona powietrza. W ramach drugiej odbędzie się Konferencja „Niska Emisja – poważny problem”. Novum jest także Forum RIPOK. Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się Premiera pierwszego Raportu nt. gospodarki o obiegu zamkniętym dla Polski.

ENVICON to najbardziej rozpoznawalne i prestiżowe spotkanie branży ochrony środowiska w Polsce. Odbędzie się w dniach 10-11 października 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w Pawilonie 15 oraz na Targach POL-ECO-SYSTEM.

About the author: admin