Gala

Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu ENVICON Environment wypełnionego prezentacjami, ciekawymi dyskusjami oraz nowymi kontaktami, będzie uroczysta Gala, która odbędzie się  w Poznaniu.

W programie:

- wręczenie nagród i wyróżnień osobom i instytucjom szczególnie  zaangażowanym w działania na rzecz ochrony środowiska
- koncert 
- uroczysty bankiet

 Data: 10.10.2019 r. (czwartek) godzina 19:30
 Miejsce: POZNAŃ, Sala Ziemi, Poznań Congress Center, Międzynarodowe Targi Poznańskie 
               

Udział w Gali obowiązuje w ramach zgłoszenia na Kongres.

Istnieje możliwość zgłoszenia udziału tylko w Gali Kongresu. 

 

 

GWIAZDA WIECZORU

W tym roku podczas uroczystej Gali będziemy mieli okazję wysłuchać występ zespołu AudioFeels. Jest to grupa, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. Charakteryzują się nowatorskim podejściem do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu. Zespół został stworzony w 2007 roku przez wychowanków Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Staranna edukacja pozwoliła na podjęcie ambitnego zadania -  stworzenia wyjątkowego, nowoczesnego brzmienia daleko wykraczającego poza chóralną tradycję.

 

Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, iż firma UNISOFT została  Mecanasem Gali oraz Aplikacji Moblinej podczas tegorocznej, 23. edycji Kongresu ENVICON Environment

Firma UNISOFT jest jedną z większych i najstarszych firm komputerowych w Polsce. 

Dzięki intensywnym pracom programistycznym - ściśle ukierunkowanym na rozwój produktu zgodnie z branżowymi potrzebami - firma tworzy specjalistyczne aplikacje, których zadaniem jest efektywne wspomaganie wszelkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie oraz możliwość skutecznego i nowoczesnego zarządzania nim.

Firma UNISOFT zajmuje się także wdrożeniami autorskich systemów informatycznych, analizami wdrożeniowymi i integracją oprogramowania, a dzięki współpracy ze światowymi liderami - dostarcza zaawansowane rozwiązania sprzętowo-sieciowe. Nowoczesna linia produktów, szeroki wachlarz usług oraz fachowa obsługa umożliwiają firmie kompleksową komputeryzację średnich i dużych przedsiębiorstw, firm i instytucji.

Konkursy

Puchar Recyklingu

Organizowany od 2000 roku konkurs „Przeglądu Komunalnego” o Puchar Recyklingu to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne. Celem tego konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie podmiotów które wdrożyły najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów u źródła, a także prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną. Uczestnicy walczą o prestiżowy tytuł „Tygrysa Recyklingu”, Puchary Recyklingu i statuetki w poszczególnych kategoriach

Więcej o konkursie na:
http://www.pucharrecyklingu.pl

Promotor Czystej Energii

Tytuł Promotora Czystej Energii jest przyznawany osobom działającym na rzecz zrównoważonego rozwoju, energetycznego, a także jednostkom prowadzącym działania edukacyjne lub inwestycyjne, mające na celu redukcję zużycia energii, poprawę efektywności energetycznej oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Konkurs promuje i wspiera działania, które wywarły wyraźny pozytywny wpływ na rozwój odnawialnych zasobów energii w Polsce. Docenia także działania edukacyjne i inwestycje, wyróżniające się innowacyjnością i osiągających najwyższe efekty ekologiczne w obszarze szeroko rozumianej czystej energii.

Więcej o konkursie tu. 

Ekoodpowiedzialni w biznesie

Celem konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorstw z branży przemysłowej, które podejmują zróżnicowane inicjatywy przyjazne środowisku oraz prowadzą działania inwestycyjne, edukacyjne lub informacyjne Do konkursu zgłaszać się mogą przedsiębiorstwa, które w 2016 r. zrealizowały proekologiczne przedsięwzięcia oraz prowadziły politykę społecznej odpowiedzialności, uwzględniając w swoich działaniach CSR.

Więcej o konkursie na:
http://ecomanager.pl/

Nagroda Pracy Organizacyjnej im. Wojciecha Dutki

Nagroda Pracy Organicznej w Ochronie Środowiska im. Wojciecha Dutki to inicjatywa, której celem jest uhonorowanie osiągnięć osób działających na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz propagujących postawy promujące ochronę środowiska

Więcej o konkursie tu. 

Dyrektor Roku Zakładu Oczyszczania Miasta

Organizatorem konkursu jest miesięcznik „Przegląd Komunalny” i Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast. Celem tego przedsięwzięcia jest nagrodzenie prezesów i dyrektorów zasłużonych dla sektora gospodarki komunalnej, posiadających zdolności menedżerskie i wdrażających zasady nowoczesnej gospodarki odpadami

Więcej o konkursie tu

Laureaci Konkursów w roku 2018

Dyrektor Roku 2017 Zakładów Oczyszczania Miast

Jacek Połomka - Prezes Zarządu Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Marszowie

 Puchar Recyklingu

Puchar Recyklingu Ministra Środowiska - Gmina Miastków Kościelny 

Puchar Recyklingu NFOŚiGW - Zakład Gospodarki Odpadami w Jarocinie 

Puchar Recyklingu Związku Miast Polskich - Gmina Cieszyn 

Puchar Recyklingu Związku Gmin Wiejskich - Gmina Końskowola

Puchar Recyklingu Polskiej Izby Ekologii - Zakład Gospodarki Odpadami w Bielsku - Białej 

ozostali laureaci są wymienieni na stronie konkursu. 

 

Promotor Czystej Energii 

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie 

Andrzej Dziuba, prezydent Miasta Tychy w kategorii osobowość 

Nagroda Pracy Organicznej im. Wojciecha Dutki

dr Michał Wilczyński

 

Ekoodpowiedzialni w biznesie

OSI Food Solutions Poland - nagroda główna 

Kompania Piwowarska - wyróżnienie