Aktualności

Relacja z Kongresu

27 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

„Bogactwo idei dla środowiska” to hasło które towarzyszyło dwudziestej pierwszej edycji Kongresu ENVICON Environment, co podkreślało jak istotna jest integracja środowisk i pomysłów skupiających się na ochronie zasobów przyrody. Doskonale „bogactwo” to obrazuje ilość i różnorodność tematów podczas XXI edycji Kongresu ENVICON Environment. Zainteresowanie ENVICON-em było rekordowe, zdecydowało się wziąć w nim udział ponad 800 osób z 14 krajów, co podkreśla, że kongres ENVICON można zaliczyć do międzynarodowych imprez.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Kongresu

 

 

Gala Kongresu ENVICON Environment

23 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

Gala Kongresu odbyła się w przepięknym Teatrze Wielkim i poprowadzona była przez Tomasza Kammela. Dodatkowo uświetniona była rysunkami na piasku wykonywanymi przez Katarzynę Perkowską. Całości dopełnił koncert zespołu Varius Manx z Kasią Stankiewicz, który zagrał na deskach teatrów największe przeboje zespołu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy serdecznie na kolejną dwudziestą drugą edycję kongresu w 2018 roku. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Kongresu i Gali 

Dziękujemy!

18 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom za udział w kongresie ENVICON Environment. Po raz dwudziesty pierwszy Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON Environment spotkał się z ogromnym  zainteresowaniem.

Gościliśmy ponad 800 uczestników z 14 krajów. Odbyło się 8 sesji tematycznych wraz z 10 panelami dyskusyjnymi. Wprowadziliśmy 2 nowości tematyczne: Innowacyjna Gmina i Wsparcie Zielonych Technologii.

Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi przedstawiciele: Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Energii, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Rozwoju oraz Komisji Europejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Kongresu i Gali 

Koncert w ramach Gali Kongresu ENVICON Environment

21 SIERPNIA 2017 r.

VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ
Varius Manx to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, który po dwudziestu pięciu latach działalności jest cały czas w doskonałej formie. Twórcy takich przebojów jak „Orła Cień", „Zanim zrozumiesz", czy „Piosenka Księżycowa" wystąpią podczas uroczystej Gali Kongresu ENVICON Environment w dniu 16 października 2017 r. Z zespołem zaśpiewa dla Państwa druga wokalistka – Kasia Stankiewicz.  Na koncercie usłyszymy największe hity zespołu.

Zdjęcie Varius Manx 2

Ewolucja ENVICONU

13 CZERWCA 2017r.

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ma już z pewnością swoją markę i ugruntowaną pozycję wśród wydarzeń poświęconych tej tematyce. Jednak od tego roku wydarzenie przyjmuje nazwę ENVICON Environment oraz będzie się odbywało pod hasłem „Bogactwo idei dla środowiska”. W ten sposób chcemy podkreślić fakt, że wydarzenie dotyczy wszystkich najważniejszych aspektów ochrony środowiska i jest doskonałą okazją do tego, aby każdy przedsiębiorca, samorządowiec, naukowiec czy po prostu pasjonat ochrony środowiska znalazł dla siebie ciekawe tematy.

Poza nazwą oraz hasłem, podczas kongresu pojawią się inne nowości m.in. sesja innowacyjna gmina. W sumie odbędzie się kilka sesji: gospodarka odpadami, gospodarka wodna, OZE, zrównoważony transport – elektromobilność, gospodarka o obiegu zamkniętym, innowacyjna gmina oraz kilka paneli dyskusyjnych. Uczestnicy kongresu usłyszą wystąpienia ok. 60 ekspertów, zarówno z Polski jak i zagranicy, którzy będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami.

Warto pamiętać, że Kongres to także znakomita sposobność do zaprezentowania marki firmy, której działalność przyczynia się do ochrony środowiska, a także przedsiębiorstw, którym zależy na budowaniu wizerunku przyjaznych środowisku.

1 lutego 2017r.

TERMIN XXI EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU OCHRONY ŚRODOWISKA ENVICON

Znamy już termin kolejnej, XXI edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. Spotkajmy się 16 – 17 października 2017 r. w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zachęcamy już teraz do rezerwacji terminu w swoim kalendarzu na ENVICON 2017.

Zapraszamy!