Aktualności

21 SIERPNIA 2017 r.

VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ

Koncert w ramach Gali Kongresu ENVICON Environment

Varius Manx to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, który po dwudziestu pięciu latach działalności jest cały czas w doskonałej formie. Twórcy takich przebojów jak „Orła Cień", „Zanim zrozumiesz", czy „Piosenka Księżycowa" wystąpią podczas uroczystej Gali Kongresu ENVICON Environment w dniu 16 października 2017 r. Z zespołem zaśpiewa dla Państwa druga wokalistka – Kasia Stankiewicz.  Na koncercie usłyszymy największe hity zespołu.

Zdjęcie Varius Manx 2

13 CZERWCA 2017r.

Ewolucja ENVICONU

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ma już z pewnością swoją markę i ugruntowaną pozycję wśród wydarzeń poświęconych tej tematyce. Jednak od tego roku wydarzenie przyjmuje nazwę ENVICON Environment oraz będzie się odbywało pod hasłem „Bogactwo idei dla środowiska”. W ten sposób chcemy podkreślić fakt, że wydarzenie dotyczy wszystkich najważniejszych aspektów ochrony środowiska i jest doskonałą okazją do tego, aby każdy przedsiębiorca, samorządowiec, naukowiec czy po prostu pasjonat ochrony środowiska znalazł dla siebie ciekawe tematy.

Poza nazwą oraz hasłem, podczas kongresu pojawią się inne nowości m.in. sesja innowacyjna gmina. W sumie odbędzie się kilka sesji: gospodarka odpadami, gospodarka wodna, OZE, zrównoważony transport – elektromobilność, gospodarka o obiegu zamkniętym, innowacyjna gmina oraz kilka paneli dyskusyjnych. Uczestnicy kongresu usłyszą wystąpienia ok. 60 ekspertów, zarówno z Polski jak i zagranicy, którzy będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami.

Warto pamiętać, że Kongres to także znakomita sposobność do zaprezentowania marki firmy, której działalność przyczynia się do ochrony środowiska, a także przedsiębiorstw, którym zależy na budowaniu wizerunku przyjaznych środowisku.

1 lutego 2017r.

TERMIN XXI EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU OCHRONY ŚRODOWISKA ENVICON

Znamy już termin kolejnej, XXI edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. Spotkajmy się 16 – 17 października 2017 r. w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zachęcamy już teraz do rezerwacji terminu w swoim kalendarzu na ENVICON 2017.

Zapraszamy!